€ 72,00
€ 73,40
€ 95,75
€ 130,05
Voordeligst€ 170,40
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Male
Eau de Toilette - 40 ml
Eau de Toilette - 40 ml
€ 73,40
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Toilette 40 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male |
| EAN | 8435415012607 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 40 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Munt, Karwijzaad, Kaneel, Ceder, Amber, Bergamot, Vanille, Lavendel, Oranjebloesem, Tonkabonen, Kardemom, Artemisia, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 183,50 per 100 ml |