€ 115,15
Voordeligst€ 155,45
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir
Parfum - 75 ml
Parfum - 75 ml
€ 115,15
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Parfum 75 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Male Elixir |
| EAN | 8435415076937 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Benzoë, Lavendel, Tonkabonen |
| Prijs per eenheid | € 153,53 per 100 ml |