€ 78,05
€ 106,45
Voordeligst€ 144,15
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier La Belle
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 144,15
| Artikel | Jean Paul Gaultier La Belle Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | La Belle |
| EAN | 8435415017244 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Vetiver, Vanille, Peer |
| Prijs per eenheid | € 144,15 per 100 ml |