Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e1/50/e8/1738728461/8435415102483.jpg?ts=1738728461)
Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 155,50
| Artikel | Jean Paul Gaultier La Belle Flower Edition Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | La Belle Flower Edition |
| EAN | 8435415102483 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 155,50 per 100 ml |