€ 84,30
€ 115,15
Voordeligst€ 155,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 115,15
| Artikel | Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | La Belle Paradise Garden |
| EAN | 8435415091268 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 230,30 per 100 ml |