€ 84,30
€ 115,15
Voordeligst€ 155,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e3/80/16/1754632039/prd-front-1289714-954x1192_11zon.png?ts=1754632039)
Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 84,30
| Artikel | Jean Paul Gaultier La Belle Paradise Garden Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | La Belle Paradise Garden |
| EAN | 8435415091190 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 281,00 per 100 ml |