€ 52,20
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 52,20
| Artikel | Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Douchegel 200 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Gaultier Divine |
| EAN | 8435415082921 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 26,10 per 100 ml |