€ 60,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 60,50
| Artikel | Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Bodylotion 200 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Gaultier Divine |
| EAN | 8435415082938 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 30,25 per 100 ml |