-21%
€ 71,69
Adviesprijs € 90,75Je bespaart 21%
€ 103,53
Adviesprijs € 131,05Je bespaart 21%
€ 140,66
Adviesprijs € 178,05Je bespaart 21%
Voordeligst€ 180,00
Adviesprijs € 227,85Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c6/6a/06/1756161462/8435415105316_3.jpg?ts=1756161462)
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 140,66
| Artikel | Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir Parfum 100 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Gaultier Divine Elixir |
| EAN | 8435415105316 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 140,66 per 100 ml |