Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/99/ac/45/1750200063/3423222090593_0.jpg?ts=1750200063)
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pivone
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 101,00
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Pivone Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey Pivone |
| EAN | 3423222090593 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 202,00 per 100 ml |