Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/bc/78/8a/1750200184/3423470481297_0.jpg?ts=1750200184)
Issey Miyake L'Eau d'Issey
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 109,00
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey |
| EAN | 3423470481297 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 218,00 per 100 ml |