€ 65,00
€ 95,00
Voordeligst€ 130,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/dc/23/0d/1750200161/3423470300154_0.jpg?ts=1750200161)
Issey Miyake L'Eau d'Issey
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 95,00
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey |
| EAN | 3423470300154 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 190,00 per 100 ml |