€ 68,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
Aftershave lotion - 100 ml
Aftershave lotion - 100 ml
€ 68,00
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Aftershave lotion 100 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey Pour Homme |
| EAN | 3423470311419 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Aftershave lotion |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 68,00 per 100 ml |