€ 86,00
Voordeligst€ 121,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Wood&Wood
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 86,00
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Wood&Wood Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey Pour Homme Wood&Wood |
| EAN | 3423478509757 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Ceder, Patchoeli, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |