€ 84,00
Voordeligst€ 119,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/08/d2/df/1750199650/3423222106201_0.jpg?ts=1750199650)
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender
Eau de toilette intense - 50 ml
Eau de toilette intense - 50 ml
€ 84,00
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender Eau de toilette intense 50 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender |
| EAN | 3423222106201 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de toilette intense |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 168,00 per 100 ml |