-21%
€ 68,73
Adviesprijs € 87,00Je bespaart 21%
€ 95,59
Adviesprijs € 121,00Je bespaart 21%
€ 132,72
Adviesprijs € 168,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 139,04
Adviesprijs € 176,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c8/8c/5f/1743756048/3423222118327_0.jpg?ts=1743756048)
Issey Miyake L'Eau d'Issey
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 95,59
| Artikel | Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Issey Miyake |
| Collectie | L'Eau d'Issey |
| EAN | 3423222118327 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 191,18 per 100 ml |