€ 105,00
€ 137,00
Voordeligst€ 189,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Parfum - 200 ml
Parfum - 200 ml
€ 189,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Parfum 200 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3616303173104 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Wierook, Iris, Mandarijn, Leer, Vijgenboom |
| Prijs per eenheid | € 94,50 per 100 ml |