€ 96,00
€ 126,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite
Eau de Parfum - 200 ml
Eau de Parfum - 200 ml
€ 172,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite Eau de Parfum 200 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Infinite |
| EAN | 3614228220880 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Appel, Lavendel, Mandarijn, Olijfboom |
| Prijs per eenheid | € 86,00 per 100 ml |