Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Unlimited
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 115,18
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Unlimited Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Unlimited |
| EAN | 0737052766775 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Muskus, Ananas, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 115,18 per 100 ml |