€ 99,00
Voordeligst€ 134,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Intenso
Eau de Parfum - 125 ml
Eau de Parfum - 125 ml
€ 134,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Intenso Eau de Parfum 125 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Intenso |
| EAN | 8057971180448 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 125 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 107,20 per 100 ml |