Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Devotion
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 165,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Devotion Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Devotion |
| EAN | 8057971188352 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Muskus, Appel, Vanille, Oranjebloesem, Perzik, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 110,00 per 100 ml |