€ 73,00
€ 87,00
€ 123,00
Voordeligst€ 165,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Devotion
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 165,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Devotion |
| EAN | 8057971183739 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Muskus, Appel, Vanille, Oranjebloesem, Perzik, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 165,00 per 100 ml |