€ 95,00
€ 135,00
Voordeligst€ 182,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Devotion
Eau de parfum intense - 100 ml
Eau de parfum intense - 100 ml
€ 182,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Devotion Eau de parfum intense 100 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Devotion |
| EAN | 8057971188291 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Muskus, Vanille, Oranjebloesem, Perzik, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 182,00 per 100 ml |