€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Uomo
Shampoo - Droge huid, Normale huid - 250 ml
Shampoo - Droge huid, Normale huid - 250 ml
€ 27,00
| Artikel | Collistar Uomo Shampoo 250 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Uomo |
| EAN | 8015150001335 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 10,80 per 100 ml |