-21%
€ 18,17
Adviesprijs € 23,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 18,17
Adviesprijs € 23,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ca/d0/6c/1750286293/44923_8015150001366_470_470.jpg?ts=1750286293)
Collistar Uomo
Deodorant - 75 ml
Deodorant - 75 ml
€ 18,17
| Artikel | Collistar Uomo Deodorant 75 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Uomo |
| EAN | 8015150001366 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant |
| Volume | 75 ml |
| Prijs per eenheid | € 24,23 per 100 ml |