Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c4/44/09/1750286289/800_800_3_506462_0_nl_schermafbeelding_2024_05_16_120546.jpg?ts=1750286289)
Collistar Uomo
Scheerschuim - 200 ml
Scheerschuim - 200 ml
€ 18,00
| Artikel | Collistar Uomo Scheerschuim 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Uomo |
| EAN | 8015150285575 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Scheerschuim |
| Volume | 200 ml |
| Prijs per eenheid | € 9,00 per 100 ml |