€ 30,00
Voordeligst€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Uomo Face
Gezichtsreiniger - 125 ml
Gezichtsreiniger - 125 ml
€ 30,00
| Artikel | Collistar Uomo Face Gezichtsreiniger 125 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Uomo Face |
| EAN | 8015150007252 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsreiniger |
| Volume | 125 ml |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 24,00 per 100 ml |