€ 20,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide
Gezichtslotion - zz - Onzuivere huid - 50 ml
Gezichtslotion - zz - Onzuivere huid - 50 ml
€ 20,00
| Artikel | Collistar Attivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide Gezichtslotion 50 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide |
| EAN | 8015150218863 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | zz - Onzuivere huid |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 40,00 per 100 ml |