Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri
Shampoo - Droge huid - 250 ml
Shampoo - Droge huid - 250 ml
€ 19,00
| Artikel | Collistar Attivi Puri Shampoo 250 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri |
| EAN | 8015150297202 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 7,60 per 100 ml |