€ 28,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring
Haarmasker - Droge huid - 200 ml
Haarmasker - Droge huid - 200 ml
€ 28,50
| Artikel | Collistar Attivi Puri Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring Haarmasker 200 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Attivi Puri Phyto-Keratin Mask Intensive Restructuring |
| EAN | 8015150297219 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 14,25 per 100 ml |