Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Nomade
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 59,00
| Artikel | Chloé Nomade Bodylotion 200 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Nomade |
| EAN | 3614223113385 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 29,50 per 100 ml |