€ 51,00
€ 81,00
€ 78,00
€ 113,00
€ 108,00
Voordeligst€ 130,00
€ 139,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Nomade
Eau de Parfum - 20 ml
Eau de Parfum - 20 ml
€ 51,00
| Artikel | Chloé Nomade Eau de Parfum 20 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Nomade |
| EAN | 3616302968206 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 20 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Freesia, Eikenmos |
| Prijs per eenheid | € 255,00 per 100 ml |