€ 50,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Chloé Nomade
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 100 ml
Deodorant spray (oud) - Alle huidtypes - 100 ml
€ 50,00
| Artikel | Chloé Nomade Deodorant spray (oud) 100 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Nomade |
| EAN | 3614223111527 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Deodorant spray (oud) |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 50,00 per 100 ml |