Biotherm Homme
Aquapower
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 53,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Homme Aquapower
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 53,00
| Artikel | Biotherm Homme Aquapower Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Aquapower |
| EAN | 3614270254215 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 106,00 per 100 ml |