Biotherm Homme
Aquapower
Gezichtsgel - Droge huid - 75 ml
€ 49,99
€ 49,99
Voordeligst€ 49,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Homme Aquapower
Gezichtsgel - Droge huid - 75 ml
Gezichtsgel - Droge huid - 75 ml
€ 49,99
| Artikel | Biotherm Homme Aquapower Gezichtsgel 75 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Aquapower |
| EAN | 3614272975064 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsgel |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 66,65 per 100 ml |