Biotherm Homme
Aquapower
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Homme Aquapower
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
€ 27,00
| Artikel | Biotherm Homme Aquapower Reinigingsgel 125 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Aquapower |
| EAN | 3605540600849 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsgel |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 21,60 per 100 ml |