Anoniem
19 mei 2025
Mein absoluter Favorit
Was für ein schöner Duft! Definitiv mein Favorit Nummer 1
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre |
| EAN | 3614272648425 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Ceder, Muskus, Ambergris, Lavendel, Oranjebloesem, Zwarte bes, Mandarijn, Jasmijn, Petitgrain olie, Madagaskar vanille |
| Prijs per eenheid | € 214,44 per 100 ml |