€ 109,00
€ 158,01
Voordeligst€ 210,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Intense
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 158,01
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre Intense |
| EAN | 3614273069540 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 316,02 per 100 ml |