€ 104,00
€ 151,01
Voordeligst€ 203,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 151,01
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre Flowers & Flames |
| EAN | 3614274151152 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 302,02 per 100 ml |