€ 99,00
€ 145,00
Voordeligst€ 193,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 145,00
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre |
| EAN | 3614272648418 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Ceder, Muskus, Ambergris, Lavendel, Oranjebloesem, Zwarte bes, Mandarijn, Jasmijn, Petitgrain olie, Madagaskar vanille |
| Prijs per eenheid | € 290,00 per 100 ml |