Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Yellow Diamond
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
€ 35,00
| Artikel | Versace Yellow Diamond Douchegel 200 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Yellow Diamond |
| EAN | 8011003804597 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 17,50 per 100 ml |