€ 70,00
€ 95,00
Voordeligst€ 120,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Yellow Diamond
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 70,00
| Artikel | Versace Yellow Diamond Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Yellow Diamond |
| EAN | 8011003804542 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 233,33 per 100 ml |