Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Dylan Turquoise
Haarmist - Alle huidtypes - 30 ml
Haarmist - Alle huidtypes - 30 ml
€ 47,00
| Artikel | Versace Dylan Turquoise Haarmist 30 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Dylan Turquoise |
| EAN | 8011003862092 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmist |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 156,67 per 100 ml |