Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Versace Dylan Purple
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 45,00
| Artikel | Versace Dylan Purple Bodylotion 200 ml |
| Merk | Versace |
| Collectie | Dylan Purple |
| EAN | 8011003876310 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 22,50 per 100 ml |