Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Tom Ford Noir
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 208,00
| Artikel | Tom Ford Noir Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Tom Ford |
| Collectie | Noir |
| EAN | 0888066015509 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Roze peper, Karwijzaad, Vetiver, Amber, Bergamot, Viooltjes, Geranium, Vanille, Opoponax, Benzoë, Bulgaarse roos, Iris, Zwarte peper, Leer, Indonesisch patchoeliblad, Verbena, Scharlei, Nootmuskaat |
| Prijs per eenheid | € 208,00 per 100 ml |