€ 149,00
Voordeligst€ 208,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Tom Ford Noir Extreme
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 149,00
| Artikel | Tom Ford Noir Extreme Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Tom Ford |
| Collectie | Noir Extreme |
| EAN | 0888066035361 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Mastiekhars, Amber, Saffraan, Vanille, Oranjebloesem, Mandarijn, Kardemom, Houtnoten, Jasmijn, Roos, Sandelhout, Nootmuskaat |
| Prijs per eenheid | € 298,00 per 100 ml |