€ 95,00
€ 149,00
€ 208,00
Voordeligst€ 259,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Tom Ford Black Orchid
Eau de Parfum - 150 ml
Eau de Parfum - 150 ml
€ 259,00
| Artikel | Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum 150 ml |
| Merk | Tom Ford |
| Collectie | Black Orchid |
| EAN | 0888066124287 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Wierook, Vetiver, Amber, Vanille, Gardenia, Ylang-Ylang, Jasmijn, Patchoeli, Sandelhout, Chocolade, Witte muskus |
| Prijs per eenheid | € 172,67 per 100 ml |