€ 119,00
Voordeligst€ 168,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Tom Ford Black Orchid
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 168,00
| Artikel | Tom Ford Black Orchid Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Tom Ford |
| Collectie | Black Orchid |
| EAN | 0888066149068 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tuberoos, Orchidee, Amber |
| Prijs per eenheid | € 168,00 per 100 ml |