Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Tom Ford Black Orchid
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 247,00
| Artikel | Tom Ford Black Orchid Parfum 100 ml |
| Merk | Tom Ford |
| Collectie | Black Orchid |
| EAN | 0888066112727 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Ylang-Ylang, Patchoeli, Rum |
| Prijs per eenheid | € 247,00 per 100 ml |