Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Paradoxe Intense
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 109,00
| Artikel | Prada Paradoxe Intense Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Paradoxe Intense |
| EAN | 3614273961738 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Amber, Bergamot, Vanille, Peer, Jasmijn, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 363,33 per 100 ml |